O nas

Nasza firma powstała
z ogromnej pasji do teatru

Jako firma istniejemy od 1993 roku i jesteśmy jedną z najstarszych placówek tego typu w Polsce. Dzięki temu możemy Państwu zaoferować nasze ogromne doświadczenie i wiedzę w każdym temacie związanym z kostiumem.

Tworząc kostium – dbamy o każdy detal i zgodność historyczną. Do szycia używamy wyłącznie tkanin najwyższej jakości takich jak aksamity, welury, szyfony, tafty, spandexy, futra, tiule, hafty… Każdy kostium wykończony jest najwyższej jakości pasmanterią, koronkami, gipiurami i innymi elementami wykończeniowymi.

Wypożyczalnia Kostiumów Teatralnych ALADYN

Posiadamy kostiumy praktycznie w każdym przedziale tematycznym. W naszej ofercie znajdziecie Państwo takie pozycje jak:

  • kostiumy historyczne ze wszystkich epok – od epoki kamienia łupanego, przez starożytność, średniowiecze, renesans, barok, rococo, empire, romantyzm, epokę wiktoriańską, tiurniurę, fin de siecle, aż po kostiumy bardziej współczesne jak lata XX-te, 60-te, 70-te, 80-te..
  • stroje filmowe, komiksowe, bajkowe, mitologiczne,
  • oryginalne kostiumy ludowe polskie,
  • stroje z różnych stron świata od Dzikiego Zachodu, przez Meksyk, Hawaje, Hiszpanię, Szkocję, Tyrol, Izrael, Indie, kraje arabskie, Chiny, Japonię, Skandynawię…,
  • mundury i różne zawody,
  • różnego rodzaju stwory, czarownice, diabły, anioły
  • kostiumy i przebrania zwierząt, owadów i ptaków

Nie sposób chyba wymienić wszystkich 🙂

Zobacz ofertę

Kostiumy na wszelkiego rodzaju okazje!

Pracownia Kostiumów Teatralnych ALADYN

Ogromna rozpiętość rozmiarowa

U nas znajdziecie Państwo kostiumy na wszelkiego rodzaju okazje takie jak: eventy firmowe, przebierane urodziny i śluby :), bale karnawałowe, przedstawienia historyczne, jasełka , wieczory panieńskie i kawalerskie i wiele, wiele innych.

W naszej ofercie posiadamy również ogromną rozpiętość rozmiarową. Ubierzemy Waszego maluszka już od 80 centymetrów wzrostu do osoby o wzroście 2 metry.

Sesja zdjęciowa cztery krasnale

Pracownia Kostiumów Teatralnych ALADYN

Nasze kostiumy wypożyczali:

Uwielbiamy wyzwania dlatego jeśli masz pytania - dzwoń!!
Pomożemy i doradzimy