Rezerwacje

Rezerwacje dla dzieci i dorosłych

Rezerwacja Indywidualna

W Wypożyczalni strojów Aladyn istnieje możliwość zarezerwowania kostiumu zarówno dla dziecka jak i osoby dorosłej. Rezerwacja możliwa jest z dowolnym wyprzedzeniem czasowym

UWAGA!!!
Kostiumów dla dzieci nie rezerwujemy w okresie karnawału (od Sylwestra do Ostatków).

Aby dokonać rezerwacji należy się z nami skontaktować osobiście lub telefonicznie pod numerami telefonu::

Warszawa

+22 659 77 35
+602 311 66


Bydgoszcz

52 344 35 33
+506 804 432

Rezerwacja została przyjęta wyłącznie po wyraźnym potwierdzeniu tego faktu przez pracownika

Przy rezerwacji należy podać dokładny termin imprezy, swoje nazwisko oraz numer telefonu do kontaktu. W szczególnych sytuacjach np. Sylwester, aby dokonać rezerwacji należy wpłacić zaliczkę ustaloną przez pracownika wypożyczalni. Zwrot tej zaliczki możliwy jest wyłącznie do dnia określonego przez pracownika indywidualnie dla danego terminu imprezy. Po tym terminie zaliczki nie będą zwracane.

UWAGA!!!
Przed przystąpieniem do rezerwacji telefonicznej (bez przymiarki) prosimy o dokładnie sprawdzenie rozmiaru według wytycznych.

Rezerwacje dla grup

Pobierz pismo dla rezerwacji zbiorowych pdf icon

Istnieje możliwość zarezerwowania kostiumów dla pełnej obsady spektaklu/imprezy. Dobieramy wówczas kostiumy zgodnie ze specyfikacją rozmiarową podaną przez klienta.

Warunkiem przyjęcia rezerwacji grupowej jest odbiór kostiumów przez jedną upoważnioną do tego osobę w terminie ustalonym z Wypożyczalnią.

Rezerwacja dla większych grup może się odbyć również drogą mailową pod adresem:

WARSZAWA: kontakt@aladyn.waw.pl

Warunkiem przyjęcia rezerwacji grupowej jest odbiór kostiumów przez jedną upoważnioną do tego osobę w terminie ustalonym z Wypożyczalnią.

Uwielbiamy wyzwania dlatego jeśli masz pytania - dzwoń!!
Pomożemy i doradzimy