Współpraca dla szkół

Kostiumy
dla dzieci i młodzieży do inscenizacji
historycznych, bajkowych itp.

Stroje szlacheckie dla młodzieży

Dla szkół

Jako jedyna wypożyczalnia w Polsce jesteśmy profesjonalnie przygotowani do obsługi dzieci szkolnych w zakresie inscenizacji historycznych z większości epok. Możemy się poszczycić setkami placówek oświatowych, które już korzystały z naszych usług oraz dziesiątkami, które współpracują z nami już od kilkunastu lat regularnie obdarzając nas swoim wielki zaufaniem, za co ogromnie dziękujemy. Od lat współpracujemy również z wieloma muzeami nie tyko z województwa mazowieckiego, co również świadczy o jakości i adekwatności historycznej oferowanych przez nas kostiumów.

Dla szkół kostiumy przygotowujemy w oparciu o przedstawioną przez nauczyciela/instruktora listę rozmiarów. Istnieje również możliwość przyjechania do pracowni z młodzieżą na przymiarki. W przypadku większych grup uprzejmie prosimy o wcześniejsze umówienie się telefoniczne.

Stroje przygotowane są z dbałością o szczegóły, dodatki i detale, które w przypadku zamówienia szkolnego nie są doliczane do ceny kostiumu. Dla szkół oferujemy specjalne ceny ustalane indywidualnie do danego zamówienia istotnie różniące się od cennika widniejącego na naszej stronie.

Przy zamówieniu zbiorowym poza profesjonalną oprawą kostiumową oraz wygodą dla nauczyciela organizującego przedstawienie pragniemy zwrócić uwagę na ogromną wygodę oraz korzystniejszą cenę dla rodziców, którzy niejednokrotnie finansują wypożyczenie.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy!

UWAGA!
Aby wypożyczyć kostiumy dla Szkoły z Wypożyczalni Kostiumów Teatralnych ALADYN należy pobrać z naszej strony pismo pdf icon. Takie pismo wypełnione w oryginale z pieczątkami placówki oraz podpisem dyrektora należy mieć przy sobie w momencie wypożyczenia.

Uwielbiamy wyzwania dlatego jeśli masz pytania - dzwoń!!
Pomożemy i doradzimy